Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Gratis parkeren | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Verwarmd zwembad | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 Florianópolis appartement ligt op 12 minuten lopen van het Strand van Campeche. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.
Dit appartement is te vinden in de Campeche wijk, op 2 km van het Campeche Eiland.
Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement heeft een balkon en een eetgedeelte en is uitgerust met TV met meerdere kanalen, evenals comfort zoals airconditioning. Deze accommodatie omvat 2 slaapkamers. Voor extra gemak zijn een douche en een wasmachine beschikbaar bij het appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.
De accommodatie biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een ingerichte keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Avenida Pequeno Principe busstation is vlak om de hoek van dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Placa Portal do Ribeirao4,5 km
- Igreja Batista4,2 km
- Lótus Decor4,9 km
- Vila Fátima5 km
- Igreja Batista Palavra Viva3,3 km
- Mirante do Morro das Pedras5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Gratis parkeren
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er openbaar vervoer naast Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement?
De dichtstbijzijnde bushalte is Avenida Pequeno Principe en deze bevindt zich binnen 10 minuten loopafstand van Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement. - ❓
Beschikt Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement over een internetverbinding?
Ja, Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement is voorzien van wifi in openbare gebieden. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apto. C/ Varanda Em Cond. C/ Piscina Scb1223 appartement.